Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma ile dişlerdeki renklenmeleri ve lekeleri gidermek için mineyi beyazlatabiliriz.

Diş beyazlatma için seçeneklerim nelerdir?

Diş beyazlatma ile hastalar muayenehanede veya evde beyazlatmayı tercih edebilirler. Ofiste beyazlatma için dişlerinize ince bir jel kaplama uygulamadan önce dudaklarınızı ve diş etleriniz kapatılıe. Daha sonra macun özel bir ultraviyole ışıkla aktive edilir. Tek bir randevuda, ışıl ışıl yeni bir gülümsemeyle ayrılabilirsiniz.

Diş beyazlatma işe yarar mı?

Profesyonel diş beyazlatma, yüzey lekelerini güvenli ve etkili bir şekilde giderebilir ve gülümsemenizi yenileyebilir. Ürünler, dişlerinizi kısa sürede 10 ila 12 ton arasında açabilir. İyi bir ağız hijyeni, düzenli diş ziyaretleri ve leke bırakan ürünlerden kaçınma, gülümsemenizin harika görünmesini sağlayacaktır.

Profesyonel diş beyazlatma ile eczaneden alabileceğim kitler arasındaki fark nedir?

Eczane beyazlatma kitleri, profesyonel kalitede beyazlatmanın sağladığı güce sahip değildir, çoğu zaman hastalar istedikleri sonuçları elde edemezler. Ayrıca, bu beyazlatma kitleri genellikle diş etlerini ve yumuşak dokuyu tahriş eder çünkü ağzınıza uyacak şekilde özelleştirilemez.

Ya diş beyazlatma işe yaramazsa?

Bazı durumlarda, özellikle derin lekelerin olduğu durumlarda, diş beyazlatma en iyi seçenek olmayabilir. Diş beyazlatma durumunuza uymuyorsa porselen kaplamalar veya kozmetik kuronlar gibi başka alternatifler önerebiliriz.

Diş beyazlatma güvenli midir?

Birçok diş hekimi, diş beyazlatmayı günümüzde mevcut olan en güvenli kozmetik prosedür olarak görmektedir. Dikkatli bir gözetim ile dişlerinizi 10 tona kadar açabilir ve görünümünüzden yıllar boyunca kurtulabilirsiniz.