Biz Kimiz?

Anatomica Tıp Merkezi; saç ekimi, diş tedavileri, plastik cerrahi ve KBB alanlarında uzman ekibi ve son teknolojiye sahip tesisleri ile dünya standartlarında hizmet vermektedir.

 

Merkezimiz, kulak burun boğaz hastalıkları konusunda ülkemizin ileri gelen merkezlerinden biridir. Genel KBB, çınlama, baş dönmesi (vertigo), alerji gibi alanlarda konusunda uzman bir ekip ve laboratuvarı barındıran merkezimiz, yurtdışından da birçok hasta tarafından da tercih edilmektedir.

 

20 yılı aşan tecrübesi ve 45’ten fazla ülkeden 65000 hastası ile Anatomica, önde gelen saç ekimi ve estetik cerrahi merkezlerinden biridir. Türk medikal ekiplerinin saç ekimindeki başarısını ve itibarını dünya çapında temsil eden Anatomica, Avrupa’daki acenteleri ile hizmet ağını güçlendirdi.

 

Artık Avrupa’da referans ekip haline gelen saç ekimi ekibimiz, bilgi ve deneyimlerini aktarmak için Avrupa’da 40’tan fazla şehirde seminerler vermektedir.

 

Anatomica, Kuzey ve Güney Amerika başta olmak üzere dünyanın her yerinden birçok hastayı opere ederek ve Türk tecrübesini ve güvenilirliğini Dominik Cumhuriyeti’ne de taşıdı.

    Şimdi Randevu Alın

    Randevu almak istediğiniz birimi lütfen seçiniz.